Maxi Size – krem për zgjerimin e penisit | Albania


Xhel lubrifikant intime i Maxi Size është një përgatitje unike që ndjek dy gola.
Së pari, rrit ndjeshmërinë e penisit, një njeri merr një kënaqësi të paprecedent në shtrat dhe së dyti, në sajë të një përbërje unike dhe tërësisht të përzgjedhur, kontribuon në zgjerimin e penisit dhe përmirësimin e formës së saj.

Përshkrimi i kremit të xhelit.

Mbi një milion njerëz nga e gjithë bota kanë përjetuar rezultatin e kremit intim Maxi Size dhe mund të them me vetëbesim – kjo krem punon mrekulli! Falë xhelit lubrifikant, një penis i vogël nuk do të jetë kurrë shkaku i dështimeve në shtrat. Vetëm një javë e aplikimit të rregullt, dhe penisi juaj do të bëhet çështje e krenarisë tuaj, sepse ajo do të rritet në madhësi, do të bëhet më e gjatë, më e trashë, sikur e mbushur me forcë, për ta sjellë partnerin tuaj në kulmin e begatisë, besim tek ju. Dhe e gjithë kjo – me një përpjekje minimale, pa vizita të papërshtatshme ndaj mjekut dhe procedurave shteruese.

Kremja u krijua nga urologët më të mirë dhe seksologët e botës, ata kanë zhvilluar një krem Maxi efektiv, i cili do të rrisë organin gjenital të mashkullit pa ndërhyrje të jashtme. Falë përdorimit të kremit, procesi i ndryshimit të formës dhe madhësisë së penisit është bërë aq i thjeshtë dhe i sigurt sa, për shembull, një pastrim i dhëmbëve të përbashkët!

Shko në faqen zyrtare të prodhuesit dhe vendosni krem MaxiSize

Avantazhet e krem:

 • penisit bëhet më gjatë dhe të trashë;
 • rritja e dëshirës seksuale dhe më të fortë mbledhje;
 • rritjen e kontaktit seksual kohëzgjatjen;
 • rritur ndjeshmërinë e penisit mbaresa nervore, e cila kontribuon në ndjenjat më të fortë gjatë seksit;
 • më efektive në krahasim me analogues.

Krem i ka kaluar me sukses provat klinike dhe është testuar nga një numër i madh i njerëzve të cilët kanë përvojë të dorës së parë e efektivitetit të saj. Maxi-Krem është patentuar një produkt, ajo i ka të gjitha të nevojshme të cilësisë certifikatave. Kjo është absolutisht e padëmshme për trupin, nuk shkakton alergji dhe të varësisë. Intime lubrifikant xhel mund të blihet në shumë vende.

Përbërësit e Maxi Madhësia xhel, krem

Sekreti i të lartë të efikasitetit të zbatimit të këtij intime krem është në saj të balancuar, tërësisht të zgjedhur përbërësit.

Të gjithë përbërësit e saj mund të jetë kusht i ndarë në tre grupe:

 • triethanolamine;
 • proteinat;
 • kolagjenit dhe elastin.

E konsideroj mbi komponentët në më shumë detaje.

Triethanolamine rrit përgjithshëm durim i trupit dhe i jep forcë, duke rezultuar në rritjen mbledhje dhe kohëzgjatjen e marrëdhënies seksuale. Ju mund të bëni dashuri më të gjatë, për të marrë maksimumin e kënaqësi nga procesi dhe duke i dhënë të njëjtën kënaqësi për partnerin tuaj.

Efekti triethanolamine është i ngjashëm me efektin e Viagra, përveç kësaj, ky përbërës intensifies pjesa tjetër krem komponentët, kontribuon e tyre e shpejtë e penetrimit në penis.

Proteinat si dhe aminoacidet luajnë një rol të rëndësishëm për të gjitha organeve dhe sistemeve të trupit të njeriut. E sistemit riprodhues nuk e ka bërë një përjashtim. Ata kontribuojnë në penis zgjerimit, rritje të vëllimit të saj dhe për të përmirësuar formën e saj. Vetëm imagjinoni: penisi juaj rritet fjalë për fjalë në fillim të shumë sytë!

E kolagjenit dhe elastin rinovimin qelizat, duke rritur elasticitetin e tyre. Këto janë të veçantë enzime të bërë penis më elastike, dhe dhomat e saj shpella e trupit shtrirje, pa humbur elasticitetin e saj. Elastin me kolagjenit mban penis turgor.

e Rëndësishme! Maxi Madhësia lubrifikant përmban absolutisht të sigurt artificiale komponimet. Tanke të tyre ju do të vëreni efektin e krem pas një jave tashmë. Si praktika tregon, vetëm 6 javë të përdorim të rregullt, dhe penisi juaj do të shtojë një mesatare prej 4 cm në madhësi!

 

Ku mund të blej Maxi Madhësia, dhe sa kushton?

Urologists rreth botës pajtohen se Maxi krem është më e mirë xhel, krem që me të vërtetë ndihmon në zgjerimin e penisit si në gjatësi dhe në trashësi. Pra, ky krem mund të ndryshoni intime të jetës për të mirë, të shpëtojë ju nga një numër i hangups dhe të japin kënaqësi, që ju vetëm mund të ëndërrojnë të para.

Ju mund të blini krem nga përfaqësuesit zyrtarë të prodhuesit, duke i plotësuar përkatëse, sipas formularit.

Efektin e përdorimit të Maxi Madhësi

Një unike krem për zgjerimin e penisit tuaj do të bëjë që ju të harruar për asnjë problemet seksuale përgjithmonë. Mjekët të rekomandojë atë për të gjithë njerëzit duke përjetuar siklet për shkak të pamjaftueshme madhësia e penisit ose e keqe mbledhje. Sipas të shumta të konsumatorëve feedbacks, vetëm një javë pas rregullt krem aplikimit në vijim të udhëzimit, ju do të vini re një rezultat pozitiv dhe të sigurt se çdo gjë që është thënë dhe shkruar për Maxi krem është e vërtetë!

Krem jep efektin e mëposhtëm:

 • rrit dhe thickens mashkull të organeve gjenitale pa shkaktuar alergji apo varësisë;
 • forcon ndjenjat gjatë marrëdhënies seksuale, duke e bërë atë më të pasur e më intensive;
 • forcon dëshirën seksuale dhe mbledhje, duke e bërë atë më të qëndrueshme;
 • zgjat marrëdhënie seksuale;
 • kontribuon në një madhërishëm, të paharrueshme orgazmë.

Duhur duke përdorur të MaxiSize

Krem vepron menjëherë pas aplikimit. Ju lutemi në mënyrë rigoroze të ndjekin udhëzimin gjatë aplikimit.

Aplikoni xhel, krem rregullisht dhe vetëm në penis në ngazëllyer (ngritur) të shtetit. Për të përmirësuar potencë, ajo është mirë të përdorni krem gjysmë ore para se të dyshuar për marrëdhënie seksuale, në këtë rast efekti do të jetë veçanërisht e pasur dhe më e dukshme: gjinia marrëdhënie kohëzgjatja do të rritet, dhe orgazmë do të ndodhë në kohën e duhur dhe të këndshëm papritur ju me forcën e saj.

Për të maksimizuar efektin dhe në mënyrë të konsiderueshme të zgjeruar të penisit, prodhuesi rekomandon fërkim xhel, krem dy herë në ditë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Intime lubrifikant me xhel do të aplikohet për të gjithë penis, me përjashtim të qenieve njerëzore, me të butë lëvizjet masazh. Në qoftë se krem mbetur është formuar gjatë procedurës, për të hequr atë me një peshqir letre të pastër. Ju gjithashtu mund të besojë të tilla përgjegjës i misionit të aplikuar intime krem xhel partneri juaj – kjo do të përmirësojë cilësinë e seksit, dhe gjithashtu të zhvillojë jetën seksuale.

 

Kontradiksionet në zbatimin e MaxiSize

Krem është krejtësisht e sigurt për trupin, ajo nuk shkakton ndonjë dëm për shëndetin. Nuk kontradiksionet dhe efekte anësore janë vërejtur ose gjatë xhel, krem, teste, ose gjatë përdorimit të tij nga shumë njerëz. Megjithatë, kjo është teorikisht e mundur për të marrë përsipër rrezikun e një reaksion alergjik në krem. Në këtë rast vlen jo duke përdorur krem.

Përveç kësaj, krem mund të ketë një emocionuese efekt mbi sistemin kardiovaskular, në mënyrë që njerëzit që vuajnë nga sëmundjet e zemrës, tachycardia, dhe gjithashtu nga epilepsia, do të përmbahet nga përdorimi i këtij krem. Njerëzit me të papritur ndryshimet në presionin e gjakut duhet të aplikoni krem me kujdes ekstreme.

Nëse keni në plan për të bërë seks me një grua shtatzënë ose një grua me gji një foshnjë të hequr mbetur lubrifikant xhel nga të organeve gjenitale.

 

One Reply to “Maxi Size – krem për zgjerimin e penisit | Albania”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.