MaxiSize | penis cream | Czech Official Distributor

Přejděte na oficiální webovou stránku výrobce a objednejte si ji “MaxiSize”

Vše o krém na zvětšení penisu Maxisize: návod k použití a princip činnosti

Co muži nejsou připraveni udělat pro zvětšení penisu. Používají se drahé reklamní prostředky, indické techniky a dokonce i chirurgický zákrok. Výsledkem je, že spousta promarněného času a finančních zdrojů vás nutí přemýšlet o realitě vaší drahocenné touhy.

S vydáním nové drogy pro rozšíření penisu na trhu, bez ztráty naděje, muži jsou ve spěchu získat a vyzkoušet na sobě. Jedním z těchto nástrojů je Maxisize (Maxi Size, Maxi Size nebo Maxisize) – krém na rozšíření penisu, který nedávno vstoupil na trh, ale již získal bezprecedentní popularitu.

Princip působení léku Maxisize


Účinek léku je založen na protažení tkání a zvýšení objemu corpus cavernosum penisu, což umožňuje zvětšit délku a objem reprodukčního orgánu. První výsledek z Maxisize je vidět po týdnu používání. Výrobce upozorňuje, že zaručeného výsledku lze dosáhnout až po celkovém ošetření, které je 30 dní. Drogy si můžete objednat kliknutím na tlačítko: rychlé dodání, anonymita, zajištění kvality!

Droga je konzumována střídmě, takže stačí jedno balení k dokončení celého průběhu léčby. Nejlepší je aplikovat lék večer před očekávaným pohlavním stykem. Pro měsíc použití, velikost penisu může zvětšit se o 3-5 cm. Kromě toho má lék další vlastnosti:

 • Zvyšuje erekci.
 • Zvyšuje citlivost penisu.
 • Podporuje dlouhodobější orgasmy.
 • Prodlužuje dobu styku.

Ke zlepšení sexuálního života po užívání drog dochází po 10 dnech používání. Během tohoto období se penis zvětšuje o 1-2 cm. Ve třetím týdnu používání se erekce stává silnější a delší, stejně jako sexuální vytrvalost v posteli.

Účinek po použití Maxi Size mohou pociťovat nejen muži, ale také ženy, které během sexuálního styku získají výraznější a živější pocity.

Složení krému Maxi Size pro zvětšení penisu

Lék má zcela bezpečné složení, které obsahuje výhradně přírodní prvky. Hlavní složkou krému je extrakt z thajského stromu Butea Superba. Doma se už dlouho používá jako přírodní Viagra. Jeho pravidelné používání umožnilo překonat problém snížené potence iu starších mužů.

Extrakt obsahuje velké množství užitečných stopových prvků a látek, které přímo ovlivňují růst penisu a kvalitu erekce. Jedním z těchto prvků je kolagenový komplex a elastin, díky nimž jsou buňky pružnější a nasycují je živinami.

Poskytují zaručený růst penisu zvyšováním počtu corpora cavernosa. Účinek aplikace přetrvává dlouhou dobu, protože růst penisu je v tomto případě přirozeným procesem. Triethanolamin je důležitou složkou kompozice. Tato látka má pozitivní vliv na erekci a umožňuje vám prodloužit dobu pohlavního styku. Díky vzrušujícím vlastnostem přináší pohlavní styk větší potěšení a výrazné pocity. Triethanolamin také zlepšuje průtok krve a pomáhá napínat tkáně penisu.

Podporuje regeneraci tkání a hydrolyzát aktivních buněčných dělení aminokyselin a proteinů. Tato složka pomáhá rychlému růstu penisu a výsledek bude trvat věčně. Jeho působení je obzvláště měkké a bezpečné. Dodává mikronutrienty do tkání penisu a současně přispívá k rozšíření corpora cavernosa.
Pouze od oficiálních dodavatelů na trhu:


Pomáhá mužům nebo ne?

V důsledku výzkumu bylo složení léku skutečně uznáno za bezpečné a účinné. Pomáhal zvětšit velikost penisu pro mnoho mužů, ale existují i ​​ti, kteří nebyli spokojeni. To lze vysvětlit necitlivostí na složení. U některých lidí nezpůsobuje aplikace přírodního komplexu žádnou reakci, takže rozměry zůstávají stejné.

Důležitou roli hraje místo nákupu. Pokud byl zakoupen za neoficiální zdroj, je vysoce pravděpodobné, že se jedná o falešný a neměli byste od něj očekávat žádné pozitivní vlastnosti. V tomto případě může lék s neznámým složením pouze poškodit, a pokud se vyskytnou alergické reakce, je lepší jej odmítnout. Nicméně, Maxisize dokázala pomoci většině z nich, což potvrzují pozitivní recenze a popularita mezi muži. Není možné najít bezpečný produkt pro zvětšení penisu se stejným složením.

Koneckonců, tento lék byl schopen prokázat, že zvýšení velikosti nevyžaduje prodloužené cvičení a chirurgický zákrok.

Výsledky použití

Pro zvětšení penisu je nutné produkt používat po dobu 30 dnů. Podmíněně lze léčbu rozdělit do několika fází:
10 dnů aplikace. Zvýší se penis o 1-2 cm, erekce se výrazně zvyšuje a libido se zvyšuje. Výsledek použití si může všimnout nejen člověk, ale také jeho partner, který si užívá lepší sexuální intimity.
20 dnů aplikace. Sexuální orgán se zvětšuje o 2-3 cm. Trvání pohlavního styku je přibližně dvojnásobné. Citlivost penisu se zvyšuje, objevuje se silná a dlouhotrvající erekce.
30 dní. Penis se zvětšuje o 4 – 5 cm, dochází k přetrvávající a prodloužené erekci, jasným orgasmům a zvýšené citlivosti. Můžete si dokonce všimnout zvětšení velikosti vizuálně.
Maxi Size bohužel nemůže zaručit 100% zvětšení velikosti pro všechny muže. V některých případech existuje imunita vůči složení. Avšak i v takových případech si muži všimnou výrazného posílení erekce, zvýšení sexuální touhy a prodloužení pohlavního styku.

Návod k použití


Pokyny k používání léku jsou jednoduché:
 • Vysprchovat se.

 • Naneste krém na základ penisu.

 • To by mělo být provedeno, když je penis ve vzpřímeném stavu.

 • Distribuujte kompozici masážními pohyby a počkejte, až se úplně absorbuje

Při aplikaci léku před pohlavním stykem ke zvýšení erekce se činidlo používá 20 minut před očekávanou blízkostí. Neumývejte lék. Je žádoucí, aby masáž penisu během aplikace léčiva trvala alespoň 3 minuty.

Kontraindikace


Díky svému přirozenému hypoalergennímu složení nemá lék prakticky žádné kontraindikace. Může být používán všemi muži, kteří dosáhli plnoletosti.
Jedinou kontraindikací jsou:
 • Individuální nesnášenlivost složek, které tvoří složení.

 • Těžká onemocnění kardiovaskulárního systému.

 • Přítomnost ran a zánětlivých patologií na pohlavních orgánech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.